Konfeksiyon

konfeksiyon1

Örme kumaş üretimindeki deneyimimizi 2014 yılı itibariyle hazır giyim üretme/ürettirme alanına taşıdık. Hazırlamış olduğumuz ürünler kalite, üretim ve hız konusunda tüm müşterilerimiz  tarafından büyük bir ilgi gördü. Böylelikle firmamızın temel hedefi olan dünya markalarının da vazgeçemeyeceği bir mümessil firma olma yolunda önemli bir adım attık. Üretilen ürünlerde üretimini bizzat takip ettiğimiz  kumaşların kullanılmasını sağlamaktayız. Kumaşlar yüksek kalite ve standartlar da Oeko-tex Standart 100 sertifikalı üreticilerde hazırlanmaktadır. Tüm ürünlerimiz gerek kumaş gerek dikim aşamasında insan sağlığına ve insani kurallara uygun bir şekilde üretilmesi vazgeçilmez kuralımızdır. Ürünlerimizin tamamı kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılarak kusursuz bir işçilik ile ürettirilmekte ve siz müşterilerimize sunulmaktadır.

Moda dünyasının değişen trendlerini ve kalite standartlarının yakından takip edilmesi sonucunda özel tasarım ve dokunuşlarla müşterilerimize bu konuda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Siz de her geçen gün büyüyen ve dünyaya açılan ailemizin bir üyesi olmaya ve geleceğe beraber adım atmaya ne dersiniz? Hazır giyim ürünlerinizin üretilmesi konusunda bizimle çalışıp  modellerinize mağazanız raflarında yer vermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Çocuk, bay ve bayan giyiminde modellerinizi Avrupa’nın önde gelen markaları tarafından onaylı üreticilere ürettirmekteyiz. Ürünlerinizin üretim öncesi ve sonrasında detaylı takip ve kontrolü uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu sayede ürünleriz de oluşabilecek hata riskleri en aza indirilmektedir.

Süprem, kadife, havlu, ribana, polar, wellsoft, ultrasoft, interlok, selanik, 2 iplik ve 3 iplik gibi örme kumaşlardan üretim yapan Türkiye’nin önde gelen üreticisi firmalar ile çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Üretimini bizzat takip ettiğimiz siparişlerinizi üretici firmalara vermenin yanı sıra modellerinizi hazır ürün olarak kalite standartı önde gelen markalar tarafından onaylanmış atölyeler de hızlı bir şeklide ürettirip  beğeninize sunmaktayız.

MMT İNFO Mümessillik ve Danışmanlık Hiz. İç ve Dış Tic. Ltd Şti.vermiş olduğu bu hizmetlerin yanı sıra devlet ihalelerinde de Yunanistan ve Türkiye kamu kurumlarının ve özel kurumsal şirketlerin ürün tedarikçisi konumundadır. 2014 yılından bu yana gerek direkt olarak almış olduğumuz, gerekse müşterilerimizin almış olduğu ihaleler de bay bayan polo yaka tshirtler, bay bayan basic tshirtler ve basic çocuk tshirtler ürettirmektedir. Ürünlerin üretim aşamasında çalıştığımız tüm üreticilerin gerekli kalite sertifikaları bulunmaktadır. Ayrıca bu belgelerle yetinmeyip üretimde kullanılan tüm ürünlerin istenilen standartlar doğrultusunda gerekli testleri yapılmaktadır