Kumaş

kumas1

Firmamız örme kumaş konusunda ihtiyacınızın olduğu her çeşit kumaşı sizin adınıza kalitesi gerekli sertifikalarla onaylı üreticilerde ürettirmektedir. Uzmanlık alanımız ve müşteri potansiyelimiz örme kumaş üzerinedir. Örme kumaşlar konusunda en tecrübeli mümessil firmalar arasında olmanın verdiği güvenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin yüksek kaliteli üretim yapan, güvenilir üreticileri ile çalışarak, Avrupa’nın önde gelen markaları adına üretim yaptırmakta ve süreç takiplerini gerçekleştirmekteyiz. Yabancı iş ortaklarımız ile beraber ülkemize katma değer kazandırmaktayız.

Kumaşlarımız yüksek kalite ve nizami yollar ile üretilmekte olduğu için insan sağlığına zarar vermemektedir. Ürettirdiğimiz pek çok ürün çeşidini Avrupa’nın önde gelen markaları adına satı nalmanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamız tarafından üretilmekte olan kumaş çeşitleri

  • Süprem; Yuvarlak örme makinelerde pamuk ya da pamuk ağırlıklı iplikler ile düz örgü kullanılarak üretilmiş olan kumaşların bir tarafından düz, diğer tarafından ise ters ilmikler ile örülen kumaştır.
  • Kadife ve Havlu; Örme sırasında hammadde liflerinin belirli uzunluklarda kaplayacağı bir şekilde bırakılması ile elde edilen yumuşak kumaştır.
  • Ribana; Çift plakalı örme makineleri ile kapak ve silindir iğnelerinin birbirlerine çapraz bir şekilde yerleştirilmesi ile üretilen çift katlı kumaştır.
  • Polar, Wellsoft ve Ultrasoft ; Polyester iplikler kullanılarak üretilmekte olan oldukça yumuşak olan kumaştır.
  • 2 ve 3 İplik; Ön ve arka tarafı birbirinden farklıdır. Ön kısım süprem görünüme sahip iken arka kısım atlamalı ve kalın iplik görümüne sahip olan örme kumaştır.
  • İnterlok; Kapak ve silindir iğnelerin birbirine karşılıklı ve dik bir biçimde yerleştirilmesi ile elde edilmiş olan çift katlı örme ürünümüzdür. Aynı zamanda Çelikli interlok kumaş tedariki konusunda da faaliyet gösteriyoruz.
  • Selanik; Çift plakalı İnterlok ve Ribana makineleri ile askı ve ilmik hareketlerinin örgü raporu içerisine uygun bir biçimde yerleştirilmesi ile elde edilen tek iplikli, incili ve iri örgülü görünüme sahip olan ürün grubumuzdur.
  • İç giyim ya da Mayo’da kullanılmakta olan yuvarlak örgü polyamide elastan ve polyester elastan süprem üretimi yapmaktayız.

Tüm bu ürünlerimiz, firmamız tarafından en yüksek kalite üretim standartlarında üretimi sağlanmaktadır.