Markalarımız

Günümüzde gelişmekte olan ve sürekli olarak büyüme gösteren ekonomik ve sosyal hayat içerisinde hem gerçek hem tüzel kişiler ticari ve teknolojik alanda çözümler sunan ve yardımcı olan bir ekibe ihtiyaç duymaktadır. Satın alma ya da ürünlerin pazarlanması gibi çeşitli ticari konularda bu işlemlerin öncesi ve sonrasında gerekli işlerin hızlı ve doğru bir şekilde yürütülebilmesi için mümessillik ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç hissedilmektedir. MMT İnfo bu ihtiyaçtan yola çıkarak 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Başarıya gideceğiniz yolda sizlerin çözüm ortağı oluyoruz. Sizleri de MMT İnfo’nun değerli müşterileri arasında görmekten onur duyarız. Uzman ekibimiz ile pek çok yatırım ve yatırımcıya mümessillik ve danışmanlık hizmetleri sunan firmamız ayrıca satış, pazarlama, araştırma, kontrol, teknik destek tedarik hizmeti vermektedir. Sunmuş olduğumuz mümessillik ve danışmanlık hizmetleri haricinde şirketimiz bünyesinde olan iki markamız ile tekstil ve gıda sektöründe hizmet vermekteyiz.

 

Yogoland Bu alandaki temel hedefimiz Türkiye’de bilinmeyen bir tatlı olan donmuş yoğurtu tanıtmak ve sevilmesini sağlamaktır. Yogoland mükemmel alternatif bir tatlıdır. En yüksek kalite ile yapılmakta olan yağsız ve sağlıklı olan Yogoland donmuş yoğurt düşük kaloriye sahip olan bir tatlı. Vanilya, çikolata ve meyveler ile renklendirilen ve tatlandırılan donmuş yoğurt, dondurmanın yerini alabilecek olan kaliteli bir üründür. Yogoland donmuş yoğurt yüksek kaliteli ürünler kullanılarak özel makinesi ile hazırlanmakta olan besin değeri yüksek ve kalorisi düşük olan hafif bir tatlıdır. Markamız üzerinde yaptığımız Ulusal pazar endeksli çalışmalarız sürmektedir.

 

Fofico Gıda sektöründe hizmet verdiğimiz diğer bir markamız ise Fofico. Dünyanın en seçkin kahvelerinin eşsiz lezzetini tadabileceğiniz kafemiz şık ve rahat bir mekandır. Fofico ile temel hedefimiz müşterilerimizin seveceği bir marka olmaktır. Müşterilerimizin kaliteli kahveler eşliğinde sohbet edilebileceği ve hoş vakit geçirebileceği bir ortam sağlıyoruz. Kuruluş aşamasındaki markamız üzerine yaptığımız çalışmalar devam etmektedir.